Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Aktualności

Dzień Nauczyciela w powiecie

19-10-2020

W ubiegłym tygodniu wręczono Nagrody Starosty Lubańskiego. W sumie przyznano 25 nagród pieniężnych. Co ważne, nominacje do wyróżnień starosty przedstawili dyrektorzy szkół powiatu.

Święto Edukacji Narodowej to tradycyjnie okazja do podziękowań dla dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników oświaty. Jak co roku starosta Walery Czarnecki nagrodził z tej okazji wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów, doceniając ich wielkie zaangażowanie w pracę oraz jej nieocenione efekty.

- Gratuluję wszystkim wyróżnionym pedagogom i bardzo dziękuję za odpowiedzialność, szczególnie ważną w trudnych czasach pandemii, w których obecnie się znaleźliśmy – mówił starosta Walery Czarnecki. – Dziękuję za dotychczasową pracę, pomysły i zaangażowanie w trud wychowawczy. Proszę przekazać najserdeczniejsze gratulacje, wyrazy szacunku i wdzięczności wraz z najlepszymi życzeniami wszystkim pracownikom, dziękując za tak duże poświecenie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Nauczycielom gratulował także wicestarosta Konrad Rowiński. Składając gratulację i dziękując za ich pracę, zwrócił uwagę na wyjątkowo trudny rok dla nauczycieli w związku z panującą pandemią.

Na koniec głos zabrała Lidia Błażków, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej, która podziękowała za zrozumienie i pomoc przedstawicieli organu prowadzącego w tym jakże wymagającym rok szkolny zarówno dla nauczycieli jak i uczniów.

Niezbędnik